Başkandan Bir Mesaj

 

Tüm platinyum ve rodyum hurda metallerindeki hızlı geri dönüş süremiz ve doğru, dürüst tahlillerimiz, tüm bu yıllar boyunca faaliyette kalmamızın ana nedenleridir. Platinyum ve rodyum hurdalarının rafine edilmesi veya satın alınması için “ücret ve ücret yok” icat ettik.

Farkındayız ve ciddiye alıyoruz; değerli metalleriniz sizin için ne kadar önemli ve değerli. Bilmenizi isterim ki, irili ufaklı tüm müşterilerimize, kendimize nasıl davranılmasını istediğimiz gibi saygı ve önemle davranılır. Ayrıca Promine Rafinerileri ile yaptığınız işlemin olumlu olacağını bilmenin de sizi temin ederim. Sonuçta, işinizi sadece bir kez değil, sürekli olarak istiyoruz. Değerli metalleriniz, hakkınız olan en yüksek ödemeleri almanızı sağlayacak şekilde her zaman basit bir şekilde ele alınacaktır. Mazeret yok, hayal kırıklığı yok ve zorluk yok.

Rakiplerimiz bizim kim olduğumuzu biliyor ve siz de bilmelisiniz. Tüm platinyum ve rodyum metallerinizin alıcıları, dökümcüleri, geri dönüşümcüleri ve rafinerileri olarak size hizmet etmekten memnuniyet duyarız. Dünya çapında binlerce memnun ve sadık müşterinin arasına katılacağınızdan eminiz. Söz veriyorum.

İçtenlikle,
Murat Can
Promine Rafinerileri

whatsapp